protein tüpü

Protein Tüpü

Askerlere Protein Desteği

Askerlik dönemi; her yetişkin Türk erkeğinin vatan görevini yerine getirmek için zorunlu olarak yapması gerekli asli görevdir. 20 yaşını dolduran ve herhangi bir sağlık sorunu olmayan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı erkekler askerlik görevini yapmakla mükelleftir. Eski dönemlere göre yenilen uygulama ile askerlik dönemi piyade erlerde 12 ay olup, eğitim seviyesine göre üniversite mezunu olanlar 6 ay gibi kısa dönemlerde askerlik görevlerini yerine getirirler. Zor şartlar altında eğitim almak, alışılmış hayat standartları dışında birçok farklı özelliğe sahip kişilerle yaşamak elbette zorlayıcı olmaktadır.

Aile ve sevdiklerinin de hasreti eklenince de hem fiziksel hem de ruhsal olarak etkileyebilmektedir. Her türlü hava koşuluna uyum sağlayacak konuma sahip olmak verilen görevleri layıkıyla yerine getirebilmek için gerekli ön eğitimleri alan askerler, usta dönemi olarak devam edecek kalan dönemde de daha alışkın ve uyum sağlayıcı olarak tezkere gününü beklerler.

Protein Tüpü Nedir?

Askerlik döneminin her aşamasında farklı durumlarla karşılaşmak mümkün olabilir. Sivil hayattaki rutin alışkanlıkların askerlik döneminde sürdürülebilmesi elbette ki imkânsızdır. Yine de uyum sağlamak ve ortam durumuna alışmak için gayret gösterilerek elbet tezkere gününün geleceği ile teselli olunması tavsiye edilir. Askerlerin yaşadığı sıkıntıların başında ve en önemlisi de yemek problemleridir. Daha önce yemediği yiyecekleri askerlik döneminde yemek zorunda kalan askerler bu durumdan sürekli şikâyet edebilirler. Askerlerin aldığı protein ve besinler çok önemlidir. Gün boyu alınan eğitimler ile büyük bir efor harcanır.

Vücutta yakılan yağlar sayesinde ilk önce kaslarda erime meydana gelir. Kilo kaybı ile vücuttaki proteinler de azalır. Buda vücudun yorgun ve güçsüz kalmasına sebep olabilir. Kaybedilen enerjinin vücuda geri kazanılması için gerekli gıda takviyeleri ile sağlanabilir. Askerlerin ihtiyaçları olan her türlü yüksek proteinli besin takviyesi ile kaybedilen enerjinin geri kazanılması sağlanır. Askerler için protein desteği sağlanarak, vücudun kaybedilen yağ dengesi korunması sağlanır. Protein ağırlıklı besinler tek başına bu oranı sağlamaya yetmez. Gerekli protein ve vitaminlerin gıda takviyeleri ile vücuda kazanılması sağlanır.

 Protein Tüpü İle Yüksek Proteinli Besin Takviyesi

Ankara da kurulan ve askeri malzeme ve ekipmanları ile ilgili faaliyetlerde bulunan bir firma olan Efe bey Savunma, her türlü askeri malzemeye yönelik hizmetler sunmaktadır. Eski polis ve asker kökenli kişilerin gerekli bilgi, tecrübe ve donanımı ile kurulmuş olan bir firmadır. Askeriyede yaşanılan her türlü bilgi ve tecrübeye sahip olmaları çalışmalarını daha hassas bir yaklaşımla sürdürmelerinde en önemli etkendir. Özellikle askerlerin yaşadığı sorunları bilerek ona uygun şekillerde hizmetlerine devam etmektedir.

Askerler için üretilen özel protein tüpü ile gerekli olan protein ve vitamin takviyelerinin alınmasında kolaylık sağlamaktadırlar. Gerekli denetim ve prosedürlere uygun olarak üretim faaliyetlerini yerine getirerek, her türlü güveni sağlamaktadır. Askerlerin güvenliği ve sağlığı düşünüldüğünde, yetkili birimlerden izinler alınarak askeri birimlere yönelik gıda takviyeleri üretmektedirler. Efe bey savunma hizmetleri özel protein tüpleri ile yüksek protein içeren gıda takviyeleri sunmaktadır. Bu gıda takviyeleri ile her türlü koşulda gerekli olan protein eksikliği tamamlanarak kaybedilen enerji ve güç geri kazandırılır.

Askeri personellerin her türlü olumsuz şartlara uyum sağlayabilmesi ve sağlığı çok önemlidir. Özellikle, sürekli dağlarda görev yapan ve yeterli besin takviyesini alamayan askerler için protein tüpü ile gıda takviyesi oldukça gereklidir. Efe bey savunmanın kuruluş amaçlarından olan askerlerin olumsuz şartlarını dengelemek ve düzenlemek için gerekli faaliyetlerini sürdürmektir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile eksikliklerin giderilmesi, askerlerin sağlıklı, enerjik ve güçlü olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir. Protein tüpü ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için efebeysavunma.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.